Otomatik Cam Otomatik Cam

VERTIGLASS HAKKINDA

Byart Group, Türk mühendislerinin 3 yıl süren detaylı çalışmaları sonucunda Vertiglass otomotik cam sistemlerini üretti. Vertiglass’ı; tek hareket, çift hareket, üçlü hareket ve asansör hareketi ile piyasaya sundu.


Modern hatlarıyla, şık görüntüsüyle ve estetik çözümleriyle mekânlarda her türlü isteğe uygun kalıcı çözümler sunan Vertiglass ileri teknoloji ile donatılmıştır. Veranda, balkon, kafe ve açık çatı katı gibi dış ortamda olan yerleri olumsuz etkilerden koruyan, izolasyonu sağlayan bir sistemdir. 


Hava akımı yapmasıyla içeriye ferah bir ortam sağlarken izolasyon sayesinde içerideki soğuk veya sıcak havanın dışarıya çıkmasını engeller. Böylece enerji tasarrufuyla hem doğaya hem de ekonomiye katkıda bulunur. 


Temperli cam olmasından dolayı sıradan camlara göre daha sağlam ve güvenilirdir. Zarif görüntüsüyle de keyif dolu zamanlar geçirmenizi sağlar.

30 yıllık deneyim ve yılda yaklaşık 1.000 projeyi başarıyla tamamlayan Byart Group, uzun arge çalışmaları sonucunda ortaya çıkan yenilikçi ve zarif ürünü cam sistemi Vertiglass'ı yarattı.